keramzit je jíl

NEZATEPLUJ.CZ

Stavte svépomocí, je to snadné s našimi tvárnicemi.
Hotblok to je revoluce ve stavebnictví.

Hotblok cena - není drahý?

Naprosto ne, je ale třeba srovnat srovnatelné. Ani zdivo zateplené polystyrenem i když to vypadá, že jej koupíte levněji, celkově nevychází lépe. Dochází ke kondenzacím, cihly a porobetony zateplením a užíváním provlhnou a sníží tak tepelný odpor. To platí i pro vatu - v ní se páry těsně pod omítkou srazí a další již přes ledovou vrstvu neprojdou...

... pokud uvážíme, že zdivo je na svůj odpor 7,2 velmi tenké, jen 42 cm, ušetříme na běžném dvoupodlažním domě cca 8-10 m2. To při dnešních cenách 20 tis.Kč/m2 dělá úsporu 200.000 Kč !
Dále je nutné počítat i s vetší pracností jiných zdiv a zateplení. Jen pronájem lešení při zateplování může stát 40.000 Kč ! navíc.
V kontextu s tím je Hotblok levný.

Srovnání cen je zde

Ceník je zde

Eshop je zde

 

 

 

 

 

 

 

Společnost Zlatý dům daparts, největší oficiální distributor stavebního materiálu HOTBLOK samozřejmě vnímá potřeby zákazníků a proto okamžitě po spuštění programu ZELENÁ ÚSPORÁM zaregistrovala Hotbloky a GT bloky. 

 

 

Zpět na NEZATEPLUJ.CZ

© 2011 HOTBLOK - NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

optimalizace PageRank.cz Do katalogů registrovalo
Centrum registrace odkazů
SEO katalog Moderní katalog odkazu slowo.sk

 

Seo servis

www.zlaty-dum.cz, www.zlaty-dum.com, www.hotblok.eu, www.nezatepluj.cz, www.nizkoenergetickedomy-stavebni-material-hotblok.eu, www.zlatydum.eshop, www.archpetrdavid.com, www.zdd.cz, www.gtbloky.cz, www.stropni-system.cz, www.sukiennik.cz, www.postavdumsvepomoci.cz, www.postavdumsam.cz,               dmoz.sk
Rink.cz site-seo